PODRAVKA Пелати 400gr

PODRAVKA Пелати 400gr

PODRAVKA Пелати 400gr

77 ден

Има

77 ден

Достапност: Има SKU: 071997

Опис

PODRAVKA Пелати 400gr

Опис: PODRAVKA лупени домати пелати.

Состав: Лупени домати, домаетен сок.

Нето: 400gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Да се чува на суво и ладно место во неметална амбалажа најмногу до 4 дена.

Земја на потекло: Хрватска.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: