PODRAVKA Пченка 340gr

PODRAVKA Пченка 340gr

PODRAVKA Пченка 340gr

52 ден

Има

52 ден

Подравка pcenka 340 gr

Достапност: Има SKU: 022899

Опис

PODRAVKA Пченка 340gr

 

Пченка шеќерац во вакум. Стерилизирана.

 

Состав: Пленка, вода, готварска сол,

 

Просечни нутритивни вредности во 100 gr производ:

 

  •  Енергија  290 КЈ;
  • Масти 1.2 gr ( од кои заситени 0.3 gr);
  • Јаглехидрати 10.5 gr( од кои шеќери 7 gr);
  • Протеини 2.5  gr;
  • Сол 0,5 gr;

 

Нето: 340 gr

 

Земја на потекло: Унгарија

 

Баркод: 3850104063435

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: