PODRAVKA Мармалад од слива 680gr

PODRAVKA Мармалад од слива 680gr

PODRAVKA Мармалад од слива 680gr

99 ден

Out of stock

99 ден

PODRAVKA Мармалад од слива 680gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 057277

Опис

PODRAVKA Мармалад од слива 680gr

Опис: Мармалад од слива. Производ создаден од селекција на високо квалитетни хрватски сливи, направен на традиционален начин, со голем удел на сливи и минимално количество на шеќер.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 680gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: