LINO Pillows Перничиња млеко 250gr

LINO Pillows Перничиња млеко 250gr

LINO Перничиња млеко 250gr

LINO Pillows Перничиња млеко 250gr

115 ден

Out of stock

115 ден

LINO Перничиња млеко 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 027182

Опис

LINO Перничиња млеко 250gr

Опис: LINO Перничиња полнети со бел крем

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 250gr

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: