LINO Pillows Перничиња чоколадо 250gr

LINO Pillows Перничиња чоколадо 250gr

PODRAVKA LINO Перничиња чоколадо 250gr

LINO Pillows Перничиња чоколадо 250gr

96 ден

Out of stock

96 ден

LINO Перничиња чоколадо 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 023301

Опис

LINO Перничиња чоколадо 250gr

Опис: Житарици со вкус на чоколадо. Мешавина од екструдирани житни топчиња со вкус на чоколадо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: