PODRAVKA Компот од праска 820gr

PODRAVKA Компот од праска 820gr

PODRAVKA Компот од праска 820gr

PODRAVKA Компот од праска 820gr

94 ден

Има

94 ден

PODRAVKA Компот од праска 820gr

Достапност: Има SKU: 017035

Опис

PODRAVKA Компот од праска 820gr

 

Стерилизиран компот од праска со малку шеќер.

Состав: праски, вода, шеќер, регулатор на киселост, лимонска киселина. По отворање да се чува во ладилник во неметална амбалажа до 3 дена.

Нутритивни вредности:

Енергија: 255 кј

Масти: 0,1 g

Jаглехидрати: 13,5 g

Протеини: 0,4 g

 

Нето: 820 g

Земја на потекло: Хрватска

Баркод: 3850104026980

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: