PODRAVKA Ѓувеч 840gr

PODRAVKA Ѓувеч 840gr

PODRAVKA Ѓувеч 840gr

90 ден

Има

90 ден

PODRAVKA Ѓувеч 840gr

Достапност: Има SKU: 012791

Опис

PODRAVKA Ѓувеч 840gr

Опис: ѓувеч
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 840gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: