PODRAVKA Грашок 400gr

PODRAVKA Грашок 400gr

PODRAVKA Грашок 400gr

43 ден

Има

43 ден

Достапност: Има SKU: 012790

Опис

PODRAVKA Грашок 400gr

Опис: Подравка Грашок во конзерва.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: