PODRAVKA Феферони љути 310gr

PODRAVKA Феферони љути 310gr

PODRAVKA Феферони љути 310gr

PODRAVKA Феферони љути 310gr

52 ден

Има

52 ден

Подравка feferoni luti 310 gr

Достапност: Има SKU: 022031

Опис

PODRAVKA Феферони лути 310gr

 

Пастеризирани лути феферонки без конзерванс

 

Состав: Лути феферонки, вода,киселина: оцетна киселина, готварска сол.

 

Просечни нутритивни вредности во 100 gr производ:

 

  •  Енергија  82 КЈ;
  • Масти 0 gr;
  • Јаглехидрати 3.1 gr( од кои шеќери 1.2 gr);
  • Протеини 1.7  gr;
  • Сол 1.1 gr;

 

По отварање да се чува во ладилник.

 

Нето: 310 gr

 

Земја на потекло:Македонија

 

Баркод: 3850104050404

 

 

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: