PODRAVKA Цвекло 660gr

PODRAVKA Цвекло 660gr

PODRAVKA Цвекло 660gr

PODRAVKA Цвекло 660gr

48 ден

Има

48 ден

Достапност: Има SKU: 012801

Опис

PODRAVKA Цвекло 660gr

Опис:Пастеризирано цвекло во тегла

Нето:660gr

Состав: цвекло, вода, оцет, шеќер, готварска сол.

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: