PODRAVKA Црвен грав 400gr

PODRAVKA Црвен грав 400gr

PODRAVKA Црвен грав 400gr

69 ден

Има

69 ден

Достапност: Има SKU: 040358

Опис

PODRAVKA Црвен грав 400gr

Опис: Подравка Црвен грав во конзерва.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: