PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

-10%

PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

232 ден 209 ден

Има

232 ден 209 ден

PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

Достапност: Има SKU: 023519

Опис

PODRAVKA Ајвар домашен благ 550gr

Опис:Ајвар домашен благ-Пржен благ,Пастеризиран зеленчук без конзерванси

Состав:печена пиперка (84 %), печен модар патлиџан (7%), масло, готварска сол, шеќер

Нето:550gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: