Подметачи за маса 4/1

Подметачи за маса 4/1

подметачи за маса

Подметачи за маса 4/1


Out of stock


SKU: 20211044

Овој артикал го нема на залиха и е недостапен.

Опис

Подметачи за маса 4/1

Назив на продуктот: Подметачи за маса 4/1.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Портокалова, Сина

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: