Плишано мече Kung Fu Panda 55cm

Плишано мече Kung Fu Panda 55cm

Плишано мече Kung Fu Panda 55cm

749 ден

Out of stock

749 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 6007791

Опис

Плишана играчка Kung Fu Panda 55cm

Назив: Плишaна играчка Kung Fu Panda.

Димензии: 55cm должина, 50cm ширина.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: