Плишано мече 50cm

Попуст

Плишано мече 50cm

Плишано мече 50cm


569 ден 449 ден

Има


569 ден 449 ден

SKU: 6007303
Поништи

Опис

Плишано мече 50cm

Назив: Плишaно мече.

Димензии: 50cm должина, 40cm ширина.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Со плава маичка, Со црвена маичка

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: