-13%

PLAZMA BAMBI Бисквити посни 150gr

PLAZMA BAMBI Бисквити посни 150gr

PLAZMA BAMBI Бисквити посни 150gr

52 ден 45 ден

Out of stock

52 ден 45 ден

Понудата истекува за:
6Дена16Саати39Минути00Секунди
Достапност: Нема на залиха SKU: 026747

Опис

PLAZMA BAMBI Бисквити посни 150gr

Бисквити посни 150gr

Опис:Плазма бисквити бамби посни

Состав: Означено на пакувањето

Нето:150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: