PLAZMA BAMBI Мелени бисквити 300gr

PLAZMA BAMBI Мелени бисквити 300gr

PLAZMA BAMBI Мелени бисквити 300gr

99 ден

Има

99 ден

Достапност: Има SKU: 014149

Опис

PLAZMA BAMBI Мелени бисквити 300gr

Опис:Плазма бамби мелени бисквити

Состав: Означено на пакувањето

Нето:300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: