PLAZMA BAMBI DIET Бисквити 150gr

PLAZMA BAMBI DIET Бисквити 150gr

PLAZMA BAMBI DIET Бисквити 150gr

58 ден

Out of stock

58 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 019184

Опис

PLAZMA BAMBI DIET Бисквити 150gr

Опис: Плазма бисквити бамби диет

Состав: Означено на пакувањето

Нето:150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: