-14%

PLAZMA BAMBI Бисквити 75gr

PLAZMA BAMBI Бисквити 75gr

PLAZMA BAMBI Бисквити 75gr

29 ден 25 ден

Out of stock

29 ден 25 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 019562

Опис

PLAZMA BAMBI Бисквити 75gr

Опис:Плазма бисквити

Состав: Означено на пакувањето

Нето:75gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: