Пластична кутија за храна Фриго 5/1

Пластична кутија за храна Фриго 5/1

пластични кутии за храна

Пластична кутија за храна Фриго 5/1

455 ден

Има

455 ден

Достапност: Има SKU: 20211021

Опис

Пластична кутија за храна Фриго 5/1

Назив на продуктот: Пластична кутија за храна 5/1.

Димензии:

1. Должина 19cm, капацитет на кутијата 2400ml.

2. Должина 16cm, капацитет на кутијата 1500ml.

3. Должина 14cm, капацитет на кутијата 900ml.

4. Должина 11cm, капацитет на кутијата 500ml.

5. Должина 9cm, капацитет на кутијата 275ml.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: