Пластична кутија за храна Фриго 4/1

Пластична кутија за храна Фриго 4/1

Пластични кутии

Пластична кутија за храна Фриго 4/1

390 ден

Има

390 ден

Достапност: Има SKU: 20211023

Опис

Пластична кутија за храна Фриго 4/1

Назив на продуктот: Пластична кутија за храна 4/1.

Димензии:

  1. Должина на кутија 19cm, капацитет на кутијата 2400ml.
  2. Должина на кутија 16cm, капацитет на кутијата 1500ml.
  3. Должина на кутија 14cm, капацитет на кутијата 900ml.
  4. Должина на кутија 11cm, капацитет на кутијата 500ml.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: