Пластична кутија за храна

Пластична кутија за храна

пластична кутија за храна

Пластична кутија за храна

110 ден

Има

110 ден

Достапност: Има SKU: 20211025

Опис

Пластична кутија за храна

Назив на продуктот: Пластична кутија за храна SK 381.

Димензии: Должина 17cm, ширина 12cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: