Пластична кутија мала Smart lock 4/1

Пластична кутија мала Smart lock 4/1

пластични кутии

Пластична кутија мала Smart lock 4/1


95 ден

Има


95 ден

SKU: 20211024
Поништи

Опис

Пластична кутија мала Smart lock 4/1

Назив на продуктот: Пластична кутија за храна 1/1.

Димензии: Должина на кутија 9cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Боја

Виолетова, Зелена, Портокалова, Црвена

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: