Пластичен посложувалник 1/1

Пластичен посложувалник 1/1

посложувалник

Пластичен посложувалник 1/1

380 ден

Има

380 ден

Достапност: Има SKU: 20211034

Опис

Пластичен посложувалник 1/1

Назив на продуктот: Пластичен посложувалник 1/1 ACM 996.

Димензии: Пречникот на посложувалникот изнесува 35cm. Изработен од високо квалитетна тврда пластика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: