Пластелин ТК-332

Пластелин ТК-332

Пластелин ТК-332

Пластелин ТК-332


129 ден

Има


129 ден

SKU: 6004548
  • 1
  • 2
Поништи

Опис

Пластелин ТК-332

Опис: Пластелин за моделирање.

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: