Пластелин ТК-319

Пластелин ТК-319

Пластелин ТК-319

Пластелин ТК-319


123 ден

Има


123 ден

SKU: 6005837
  • 1
  • 2
Поништи

Опис

Пластелин ТК-319

Опис: Пластелин за моделирање

Состав: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

 

Дизајн

1, 2

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: