PIRE Чачак 120gr

PIRE Чачак 120gr

PIRE Чачак 120gr

28 ден

Има

28 ден

PIRE Чачак 120gr

Достапност: Има SKU: 014147

Опис

PIRE Чачак 120gr

 

Пире во снегулки. Дехидриран проивод.

 

Состав: Компири, емулгатор Е-471.

Производот не содржи алергени.

 

Да се чува на суво и темно место.

 

Нето: 120gr

 

Земја на потекло: Германија

 

Баркод: 5319990330802

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: