VITANOVA Житарици јагода 6*20gr

VITANOVA Житарици јагода 6*20gr

PIONIR Vitanova Zitarici jagoda 6_20gr

VITANOVA Житарици јагода 6*20gr

58 ден

Out of stock

58 ден

VITANOVA Житарици јагода 6*20gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 070984

Опис

VITANOVA Житарици јагода 6*20gr

Опис: Житарици со јагода
Состав:Означено на пакувањето.
Нето: 6*20gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: