PIONIR NEGRO Бонбони 100gr

PIONIR NEGRO Бонбони 100gr

PIONIR NEGRO Бонбони 100gr

32 ден

Има

32 ден

Достапност: Има SKU: 012666

Опис

PIONIR NEGRO Бонбони 100gr

Опис:Пионир негро бонбони

Нето:100gr

Состав: шеќер, гликозен сируп, полнење со варовник 20% (декстроза, шеќер, сируп на гликоза, млеко во прав, рицинус 0,4%, ароми), ароми, боја (E153)

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: