PIONIR Мињон коцка 260gr

PIONIR Мињон коцка 260gr

PIONIR Мињон коцка 260gr

85 ден

Има

85 ден

PIONIR Мињон коцка 260gr

Достапност: Има SKU: 033988

Опис

PIONIR Мињон коцка 260gr

Опис: Чоколаден десерт мињон коцка со вкус на портокал.
Состав: Шеќер, чоколаден прелив 24% ( какао маса, шеќер, какао масло, емулгатори, глукозни сируп, декстроза, вода, хумектант сарбитол, вела чоколада 1.9%, средство за зацврстување агар, портокал во прав 03%, лимонска киселина, конзерванс калиум сорбат, арома, природна боја)
Нето: 260gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: