PIONIR Медено срце портокал 150gr

PIONIR Медено срце портокал 150gr

PIONIR Медено срце портокал 150gr

PIONIR Медено срце портокал 150gr

45 ден

Има

45 ден

PIONIR Медено срце портокал 150gr

Достапност: Има SKU: 012675

Опис

PIONIR Медено срце портокал 150gr

Опис: Медени срца. Медени срца Пионир со вкус на портокал.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: