PIONIR Медено срце јагода 150gr

-18%

PIONIR Медено срце јагода 150gr

PIONIR Медено срце јагода 150gr

PIONIR Медено срце јагода 150gr

45 ден 37 ден

Има

45 ден 37 ден

PIONIR Медено срце јагода 150gr

Достапност: Има SKU: 012674

Опис

PIONIR Медено срце јагода 150gr

Опис: Медени срца. Медени срца Пионир со вкус на јагода.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: