PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето 80gr

PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето 80gr

PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето

PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето 80gr

38 ден

Има

38 ден

PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето 80gr

Достапност: Има SKU: 030660

Опис

PIONIR Галеб чоколадо млечно полнето 80gr

Опис: чоколадо млечно полнето

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 80gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: