Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Пилешки свеж стек кг

Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Пилешки свеж стек кг

Компанија Атанасовски - Гурман Мес / Пилешки свеж стек кг

Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Пилешки свеж стек кг

299 ден

Има

299 ден

Достапност: Има SKU: 1900000028

Опис

Компанија Атанасовски – Гурман Мес / Пилешки свеж стек кг

Опис: Пилешки свеж стек кг

Состав: Пилешки  стек

Нето:  Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: