Pilea glauca

Pilea glauca

190 ден

Out of stock

190 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000056

Опис

Pilea glauca

Опис: Pilea glauca

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: