PHILIPS Цуцла лажливка СОФТ 0-6м женска 2/1

PHILIPS Цуцла лажливка СОФТ 0-6м женска 2/1

Цуцла лажливка СОФТ 0-6м женска 2/1

PHILIPS Цуцла лажливка СОФТ 0-6м женска 2/1

470 ден

Out of stock

470 ден

Филипс cucla lazlivka soft 0-6m zenska 2/1

Достапност: Нема на залиха SKU: 20030954

Опис

PHILIPS Цуцла лажливка СОФТ 0-6м женска 2/1

 

Ортодонски цуцли за смирување на Вашето бебе со стилски и модерен дизајн.

Ултра софт цуцлите , се изработени ос супер мека пластика  која не остава отисоци и задршка на влага на кожата на обравчињата.Спакувани во кутивче од отпорна пластика во кое можат да се стерилизираат во микробранова печка.

 

Состав: Силикон

 

Земја на потекло: Велика Британија

 

Баркод: 8710103804093

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: