PERUTNINA PTUJ Свежо пиле тацна 1kg

PERUTNINA PTUJ Свежо пиле тацна 1kg

PTUJ Свежо пиле

PERUTNINA PTUJ Свежо пиле тацна 1kg

184 ден

Out of stock

184 ден

PERUTNINA PTUJ Свежо пиле тацна 1kg

Достапност: Нема на залиха SKU: 034393

Опис

Опис:  PTUJ Свежо пиле .

Состав: Означено на пакувањето.

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: