PERUTNINA PTUJ Свеж пилешки копан 500gr

PERUTNINA PTUJ Свеж пилешки копан 500gr

PERUTNINA PTUJ Свеж пилешки копан 500gr

118 ден

Out of stock

118 ден

Опис: PTUJ Свеж пилешки копан.

Достапност: Нема на залиха SKU: 073209

Опис

PERUTNINA PTUJ Свеж пилешки копан 500gr

Опис: PERUTNINA PTUJ Свеж пилешки копан 500gr

Пилешките копани се долниот дел од пилешките нозе. Совршени за оние кои претпочитаат помалку масни делови месо.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: