PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

125 ден

Има

125 ден

PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

Достапност: Има SKU: 010393

Опис

PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони 300gr

Опис: PERUTNINA PTUJ Пилешки медаљони.

Подготвени и вкусни медаљони од пилешко месо. За брзо и едноставно подготвување медаљоните се обвиткани со крцкава смеса за панирање.

Само загрејте ги. Брзо и едноставно подготвување во тава, фритеза или печка и резултатот е загарантиран.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 300gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: