PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

225 ден

Out of stock

225 ден

PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 041885

Опис

PERUTNINA PTUJ Мисиркини свежи медаљони 500gr

Опис: Мисиркини медаљони. Словенскиот бренд Перутнина од Птуј е препознатлив по својот квалитет и реноме на балканските простори.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 400gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: