PERUTNINA PTUJ Копан со надкопан во кеса 800gr

PERUTNINA PTUJ Копан со надкопан во кеса 800gr

P.PTUJ Кратки копани во ќеса 800gr

PERUTNINA PTUJ Копан со надкопан во кеса 800gr

162 ден

Out of stock

162 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 039173

Опис

PERUTNINA PTUJ Копан со надкопан во кеса 800gr

Опис: P.PTUJ Кратки копани во ќеса (замрзнати).

Пилешките копани се долниот дел од пилешките нозе. Совршени за оние кои претпочитаат помалку масни делови месо.

Состав: Пилешки копан.

Нето: 800gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Словенија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: