PERSIL FBS Compact Детергент 8kg

PERSIL FBS Compact Детергент 8kg

PERSIL FBS Compact Детергент 8kg

1,097 ден

Има

1,097 ден

Достапност: Има SKU: 029195

Опис

PERSIL FBS Compact Детергент 8kg

Опис: Детергент PERSIL FBS Compact

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 8kg

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: