PERSIL COMPACT SENSITIVE Детергент 2kg

PERSIL COMPACT SENSITIVE Детергент 2kg

PERSIL COMPACT SENSITIVE Детергент 2kg

354 ден

Има

354 ден

PERSIL COMPACT SENSITIVE Детергент 2kg

Достапност: Има SKU: 027793

Опис

PERSIL COMPACT SENSITIVE Детергент 2kg

Опис: Универзален детергент за машинско и рачно перење алиштата. Ги отстранува дамките на алиштата и ги прави меки и чисти.
Нето: 2kg
Состав: Означено на пакувањето.
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло:

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: