PERSIL COMPACT GP Детергент 2kg

PERSIL COMPACT GP Детергент 2kg

PERSIL COMPACT GP Детергент 2kg

354 ден

Има

354 ден

Достапност: Има SKU: 027791

Опис

PERSIL COMPACT GP Детергент 2kg

Опис: Детергент PERSIL COMPACT GP

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 2kg

Земја на потекло: Означено на пакувањето

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: