PERSIL Color gel Течен детергент 3l

PERSIL Color gel Течен детергент 3l

PERSIL Color gel Течен детергент 3l

PERSIL Color gel Течен детергент 3l

985 ден

Има

985 ден

Достапност: Има SKU: 066710

Опис

PERSIL Течен детергент колор гел 3l

Опис: PERSIL Течен колор детергент

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 3l

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Германија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: