Перниче за печат TRODAT Плаво 9052

Перниче за печат TRODAT Плаво 9052

Перниче за печат TRODAT Плаво 9052

126 ден

Има

126 ден

Pernice za pecat Тродат crno  9052

Достапност: Има SKU: 6000792

Опис

Перниче за печат TRODAT Црно 9052

 

Перниче за печат -медиум  , димензии: 110 x 70mm

 

Состaв: Пластика

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод:092399563471

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: