Перниче за печат TRODAT Плаво 9051

Перниче за печат TRODAT Плаво 9051

Перниче за печат TRODAT Плаво 9051

129 ден

Има

129 ден

Pernice za pecat Тродат Плаво 9051

Достапност: Има SKU: 6000789

Опис

Перниче за печат TRODAT Сино 9051

 

Мало перниче за печат , димензии: 90 x 50mm

 

Состaв: Пластика

 

Земја на потекло: Кина

 

Баркод: 092399563372

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: