Перниче за печат HORSE бр.3

Перниче за печат HORSE бр.3

Перниче за печат HORSE бр.3

46 ден

Има

46 ден

Достапност: Има SKU: 6001846

Опис

Перниче за печат HORSE бр.3

Опис: Перниче за печат HORSE бр.3- пластична кутија, димензии 10,5 х 7,5.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето:1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: