-25%

PERMETAL Со пумпа 650ml

PERMETAL So pumpa 650 ml

PERMETAL Со пумпа 650ml

158 ден 119 ден

Има

158 ден 119 ден

Понудата истекува за:
5Дена00Саати24Минути35Секунди
Достапност: Има SKU: 015616

Опис

PERMETAL Со пумпа 650ml

Опис: Перметал посебно средство за чистење на скари, рерни и печки кое ги отстранува и најтврдокорните маснотии и наслаги.

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 650ml

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: