-16%

PERFEX JUMBO Брисачи 2сл 2/1

PERFEX JUMBO Брисачи 2сл 2/1

PERFEX JUMBO Брисачи 2сл 2/1

142 ден 119 ден

Има

142 ден 119 ден

Понудата истекува за:
6Дена15Саати13Минути34Секунди
Достапност: Има SKU: 027827

Опис

PERFEX JUMBO Брисачи 2сл 2/1

Опис: Перфекс џамбо брисачи 2 слојна 2/1

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: